sozo.cz

K reakcím na poslední články

K reakcím na poslední články

Po několika posledních článcích, věnovaných soudu a hněvu, jsem zaznamenal různé reakce, počínajíc tím, že hněv prostě k Bohu patří, přes ty, že Bůh se vždy hněval a stále se hněvá, a že jsem falešný učitel, když ruším Zákon, který si ani Ježíš nedovolil zrušit, nýbrž jej přišel naplnit, až po tuto, která všechny předešlé tak nějak výstižně shrnuje:

Hněv a strach lidem brát nemůžeš, neví, co by bez něj dělali. Dokud totiž nepoznají milost a pravdu (lásku a svobodu), nevidí to jinak, než že potřebují zůstávat pod “vychovatelem.”

Takže asi tak 

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

One thought on “K reakcím na poslední články

  1. Dagmar Vypušťáková

    Já si nemůžu pomoct, ale stále víc a víc vidím milost a nevidím hněv a to je tak potěšující!!! Srovnám ten život předtím a teď a nedá se to srovnat. Teď mě těší objevovat a být nadšená ze stále nových a nových ujištění a pravd. Slovo se úplně jinak otevírá a je tam toho tolik…! Jen dobře rozumět! Předtím povinnost, tíha, starosti, obavy, strach. Fuj!!!
    Kdyby existoval GIF s písničkou “Já si létám, já se vznáším nadzvukovou rychlostí…. A činím tak s radostí”, tak ho tam dám. 😁😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *