sozo.cz

Evangelizace a kolonizace

Evangelizace a kolonizace

„Získejte jejich mysl a získáte všechno ostatní.“

To je kolonizace. Nemám na mysli jen geograficky. Nemluvím jen o fyzických hranicích, kulturách a populaci. Mluvím o myšlení, způsobech bytí, způsobech života. Mluvím o křesťanství.

Když jsme přesvědčeni, že nás naše víra činí nadřazenými, pak ovládáme, kontrolujeme, vyčleňujeme, přivlastňujeme si a vykořisťujeme ostatní. To je kolonizace, křesťany nazývaná evangelizace.

Upraveno z internetu

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

One thought on “Evangelizace a kolonizace

  1. Evangelizace

    Ano, od první chvíle to bylo cosi jako zotročení. Do hlavy vám skrze strach z věcného trestu v ,,ohnivém jezeře” nasadí do hlavy policajta. Uzavřou vás pod zákon nebo spíš jakousi zpotvořeninou Mojžíšova zákona. Všechno je stojené, jejich pozornost i láska. Za to se od vás očekává ostentativní vajadřování radosti a vděčnosti za toto zotročení. Očekává se veškerý váš čas, vaše peněženka, váš majetek. ,,Církev” (sekta) vám pomáhá řešit umělé problémy, které by jste neměly kdyby jste do té ,,církve” (sekty) nechodili. Předloží vám čtyři evangelisty jménem Musíš, Nesmíš, Mělbys a Nemělbys. Zakáží ti všechno co jsi měl rád a na čem ti záleželo. Přinutí tě
    přestřihnout nebo alespoň minimalizovat všechny sociální vazby. Od teď už jedině lidé z této ,,církve” (sekty) budou tvými přáteli, to proto kdyby tě někdy napadlo, odejít, tak aby tvůj návrat do normálního života byl znemožněn. Vítej mezi ,,spasenými.” Tvůj věčný trest už začal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *