sozo.cz

Osamělost je lež, ve skutečnosti neexistuje

Osamělost je lež, ve skutečnosti neexistuje

Dnes byl můj život navždy změněn, když jsem během modlitby řekla Bohu: “Otče, cítím se tak osamělá.”

On mi na to řekl: “Ano, také mi chybíš.”

Zmatená z Jeho odpovědi jsem řekla: “Otče, co tím myslíš? To není odpověď na to, co jsem ti právě řekla.”

Řekl: “Ve skutečnosti to je odpověď právě na to, co jsi mi právě řekla. Osamělost je totiž lež. Ve skutečnosti neexistuje. Rozděluješ totiž svůj život a zohledňuješ mě pouze v duchovních obdobích svého života. Já však ve skutečnosti chci být součástí každé části tvého života – ať té „duchovní“ tak i té „neduchovní“. Já už totiž jsem součástí, jak tvého duchovního, tak i tvého běžného života. Jak jsem řekl, nikdy jsem tě neopustil, ani nikdy tě opustím. Ale ty se stále snažíš usilovat o mou přítomnost, i když celou dobu sedím vedle tebe a čekám na to, až to zaregistruješ a uznáš to.”

Rozplakala jsem se a zeptala se: “Dobře, jak by tedy vypadal můj život, kdybych nerozdělovala to, kdy se mnou jsi a kdy ne, a kdybych tě skutečně viděla?”

Řekl mi: „Vypadal by tak, že se ráno probudíš a uvidíš, jak sedím na kraji tvé postele, usmívám se na tebe a přeji ti dobré ráno. Když se strojíš u zrcadla, zeptala by ses mě, jak se mi líbí tvůj dnešní make-up. Já jsem ti totiž dal ten dar umění a ty jsi v tom tak dobrá. Tak moc rád bych ti pomohl! Vypadalo by to tak, jako bych tě držel za ruku, když sedíš v autě, na cestě do školy. Vypadalo by to tak, jako když jsem vedle tebe a ty mi představuješ své přátele i svou rodinu. A když budeš mít hlad, šel bych s tebou na oběd. Pak bych s tebou zašel do obchodu s potravinami a večer s tebou jedl další jídlo, a prostě s tebou strávil čas a poslouchal, jak mi vyprávíš o svém dni. Když bys byla frustrovaná a zklamaná, měla špatný den, chci být skalou, o kterou se můžeš opřít. Chci, aby sis položila hlavu na mou hruď a dovolila mi, abych tě utěšil – pomohl ti zvládnout tvůj špatný den. Nejsem Otec, který s tebou chce dělat jen “duchovní věci”. Chci si s sebou číst a odhalit ti všechna tajemství království. Chci se s tebou podívat na filmy. Chci s tebou být během tvého uctívání a chci s tebou vyjít na procházku do parku. Chci s tebou sedět a slyšet všechny tvé modlitby, ale zároveň s tebou chci mluvit, i když se v práci nudíš. Chci ti dát nekonečné množství silných, nevysvětlitelných duchovních zážitků, a chci s tebou být i ve zdánlivě světských věcech. Stvořil jsem tě, abys se mnou byla v důvěrném vztahu, a to nejen v církvi, nejen v modlitbě, nejen v uctívání, nejen v dobách potřeby, ale ve všem, cokoliv děláš. Miluji tě. Chci s tebou prostě strávit zbytek tvého pozemského života, a chci s tebou strávit celou věčnost.“

A v tom okamžiku mě zaplavila jeho milost a otevřela mé srdce. Uvědomila jsem si, že tu seděl a čekal tu po celou dobu, dokud to nebudu vědět. Odblokoval mé srdce do intimity a navždy změnil způsob, jakým vidím a prožívám Otce. Jsem navždy změněna.

Lindsay Davis

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

One thought on “Osamělost je lež, ve skutečnosti neexistuje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *