Zjevně je to opravdu tak snadné

Jestliže není možnost, jak porozumět Ježíšovu návratu v 70 n.l., jsou lidé nuceni být neustále pod těmito kupčíky s lidskými životy a dušemi na stotisíc způsobů. Jak dlouho si lidé nechají doslova „srát na hlavu“?

Evangelikální pastor tvrdí, že Ježíš se nevrátil, protože lidé nedarují dostatek peněz.

Pokud chceme, aby se Ježíš vrátil, pak podle evangelikálního pastora Jesseho Duplantise zřejmě budeme muset sáhnout hluboko do kapsy. Během nedávné čtyřdenní živé televizní akce Victorython na kanálu Vítězství Duplantis prohlásil, že lidé svým církvím nedarují dostatečně velkoryse, a to je důvod, proč se Ježíš ještě neobjevil.

„Upřímně tomu věřím – důvod, proč Ježíš ještě nepřišel, je ten, že lidé ignorují princip, jakým jim Bůh řekl, aby dávali,“ řekl, „když to pochopíš, můžeš urychlit čas jeho návratu.“

Později v pořadu Duplantis dále vysvětlil, proč, kdyby každý zavolal na číslo uvedené ve spodní části obrazovky, aby daroval: „Bůh Otec by řekl„ Ježíši, jdi si pro ně … Opravdu tomu věřím, kdyby lidé volali na toto číslo a rozhlásili to po celém světě, Bůh Otec by řekl: „Ježíši, jdi si pro ně. Zjevně je to opravdu tak snadné.“

(rk)

PS: Takže šup všichni volající Maranatha, sáhněte hlouběji do svých kapes a třeba se konečně dočkáte. Zjevně je to opravdu tak snadné.

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail